Hakkımızda

Onur Dizayn Mimarlık Hakkında

Biz
Kimiz

Alphabet Image
About Image

Onur Dizayn
ve Mimarlık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verirken kişiye özel tasarım,mobilya ve aksesuarlarla bir bütün olarak çözüm sunmaya ve anahtar teslim uygulamamızla estetik ve görselliğin yanında mekanların ihtiyaca uygun kullanılması için çözüm yaratan bir firma olarak hizmet vermektedir.

Proje sürecine yaklaşırken, edindiğimiz deneyimleri, güncel bir bakış açısıyla projelerimize yansıtmaktayız. Gelenekçi olmadan geleneksel olanı zamansıza çevirme becerisinin günümüz mimari ve tasarım anlayışındaki başarıyı oluşturduğuna inanıyoruz. Bu amaçla oluşturduğumuz mekanları; işlevselliği, esnekliği ve yüksek tasarım değerini de ön planda tutarak oluşturmaya çalışıyoruz.

Yeni malzeme teknolojilerini takip edip uygularken, doğru detay çözümlerini oluşturabilmek, bilinen çözümleri dönüştürebilmek, tasarımı başarılı bir ürün haline getirebilmek için önemlidir. Bu çerçevede; Onur Dizayn Mimarlık olarak, sahip olduğumuz vizyon ve bilgi birikimini bir araya getirip, hem tasarım hem de uygulamada doğru çözüme ulaşmayı hedeflemekteyiz.